Doplňky

Doplňky k oknům a dveřím tvoří jeden celek příjemného bydlení. Téměř u každého okna se setkáváme s potřebou nějakého doplnění, ať už parapet, žaluzii, či jiný z námi nabízených doplňků k oknům a dveřím. Sortiment doplňků nabízíme v souladu s naším sortimentem oken a dveřím. Výběr vhodného doplňku je tak na zákaznících a doporučení našeho odborného konzultanta je vám k dispozici.

PARAPETY

PARAPETY

VENKOVNÍ A VNITŘNÍ PARAPETY

Možnost výběru materiálů u venkovních a vnitřních parapetů tvoří rozsáhlou nabídku. U vnitřních parapetů je k dispozici parapet plastový, dřevotřískový, nebo parapet z masivního dřeva. U venkovních nabízíme parapet zinkovaný, hliníkový, měděný nebo titanzinkový. Součástí všech nabízených parapetůjsou veškeré potřebné spojky, bočnice a montážní doplňky.

ŽALUZIE LUX

ŽALUZIE LUX

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE

Funkci zastínění oken v současné době nejčastěji plní vnitřní žaluzie, které lze snadno usadit na okenní křídlo a dosáhnout i celostínícího provedení. Nabízíme žaluzie vysoké kvality různých tvarů, podle typu oken v široké škále barevného provedení.

OKENNÍ SÍŤ

OKENNÍ SÍŤ

SÍTĚ PROTI HMYZU

Trápení s obtížným hmyzem můžeme řešit dlaněmi, ale i modernějšími prostředky jako je například síť proti hmyzu s hliníkovým rámečkem, který sítce proti hmyzu zajistí stálost a dlouhou životnost. Sklolaminátová síťovina pak odolá venkovnímu prostředí i v nízkých teplotách. Sítě proti hmyzu nabízíme i na balkónové nebo vchodové dveře.

LÁTKOVÉ ROLETKY

LÁTKOVÉ ROLETKY

LÁTKOVÉ ROLETKY

Moderním a vysoce estetickým stínícím doplňkem jsou vnitřní látkové roletky. Pestrá nabídka barevných látek a tištěných struktur umožňuje ze zastínění učinit ozdobnou součást interiéru. V neposlední řadě lze vnitřní látkové roletky provést i v celostínícím provedení.

ROLETY

ROLETY

ROLETY

Venkovní rolety jsou pro některé stavby nutností. Svými vlastnostmi poskytují pocit soukromí, bezpečí a dokáží zcela utemnit příslušné okno, nebo dveře. Venkovní rolety spolu s okny nabízíme v různých provedeních se skrytým (zaomítaným) kastlíkem, nebo přiznaným kastlíkem s možností volby různých tvarů.

VENKOVNÍ ŽALUZIE

VENKOVNÍ ŽALUZIE

VENKOVNÍ ŽALUZIE

V posledních letech stále významnější pozornost, ve venkovním zastínění, přitahují na sebe právě venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie lze snadno ovládat a nastavovat jejich lamely podle toho, kolik světla si uživatel v místnosti právě přeje.

GARÁŽOVÁ VRATA

GARÁŽOVÁ VRATA

GARÁŽOVÁ VRATA - SEKČNÍ

Sekční garážová vrata svými vysokými užitnými vlastnostmi jsou součástí moderních garáží rodinných i bytových domů. Nízké náklady a snadný provoz je vtělená vlastnost sekčních garážových vrat, oproti jiným typům řešení přístupu do garáže.