STŘEŠNÍ OKNA - prosvětlený prostor

Prosvětlení obytného prostoru díky střešním oknům získává další světelný rozměr. Střešní okna do obydlí přivádí více světla a v posledních letech izolační vlastnosti střešních oken učinili významný posun. Využití střešních oken v obytných prostorech tak nemusí být na úkor velkých tepelných ztrát. V naší nabídce naleznete celý sortiment střešních oken VELUX a nabídku plastových oken PREMIUM LIGHT s velmi vyspělým uchycením střešního lemování a nabídkou střeních výlezů.

VELUX

VELUX

STŘEŠNÍ OKNA VELUX

Možnost výběru materiálů u venkovních a vnitřních parapetů tvoří rozsáhlou nabídku. U vnitřních parapetů je k dispozici parapet plastový, dřevotřískový, nebo parapet z masivního dřeva. U venkovních nabízíme parapet zinkovaný, hliníkový, měděný nebo titanzinkový. Součástí všech nabízených parapetůjsou veškeré potřebné spojky, bočnice a montážní doplňky.

PREMIUM LIGHT

PREMIUM LIGHT

STŘEŠNÍ OKNA PREMIUM LIGHT

Plastová střešní okna Premium Light svým uživatelům nabízí komfort plastvých oken nenáročných na údržbu, bez rizika zasažení konstrukce střešního okna vlhkostí. Sortiment zahrnuje mimo různých tvarů okenních křídel i širokou škálu barevných dřevodekorů a střešní okna je tak možné sladit s barevným povrchem plastových oken.

STŘEŠNÍ VÝLEZ

STŘEŠNÍ VÝLEZ

ZATEPLENÝ STŘEŠNÍ VÝLEZ PREMIUM LIGHT

Zateplený střešní výlez zabraňuje tepelným ztrátám půdních prostor. Střešní výlez Premium Light v naší nabídce poskytuje snadné ovládání okenní kličkou přičmž křídlo střešního výlezu lze snadno zaaretovat v otevřené poloze. Zateplený střešní výlez lze instalovat i do obytných prostor.