HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE - příběh na tisíc let

Hliníková okna jsou moderní a estetické řešení pro bytovou i hospodářskou výstavbu. Hliníkové okenní profily jsou samonosné a mají minimální teplotní roztažnost např. oproti plastovým okenním profilům. Pevná konstrukce hliníkových oken a dveří je předurčuje k využití v budovách s vysokými nároky na užívání. Předností hliníkových oken a dveří je možnost konstruovat velké rozměry otevíravých křídel a velkých prosklených ploch. Okna a dveře z hliníku je možné povrchově upravit do nástřiku jakékoliv barvy podle vzorníku barev.

Alluminio 78

Hliníková okna

Hliníková okna nabízíme v různých okenních profilech odlišných vlastností. Hliníková okna lze spolehlivě použít jako efektní designové vnitřní příčky, nebo okna pro pasivní stavby. Pevnost hliníkových okeních profilů umožňuje při konstrukci nových oken nebo dveří používat elegantní profily, které v žádném případě nepůsobí masivně.

SH 105

SH 105

Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře jsou stálou a bezpečnou ochrannou vstupu do budovy. Velký výběr designových výplní hliníkových dveří nabízí zákazníkům pestré možnosti výběru vhodného tvaru a povrchu.

Ceník

Ceník

CENÍK HLINÍKOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

Otevřenost a informovanost zákazníka před uzavřením smlouvy na nová okna a dveře je zásadní a vede k oboustranné spokojenosti. Pro rychlý přehled vám uvádíme příkladový ceník některých typů hliníkových oken, nebo dveří.