HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové hliníkové dveře nabízí širokou škálu uplatnění od pevných konstrukcí po izolační příčky, nebo požární vnitřní, nebo venkovní příčky. Pevná konstrukce hliníkových vchodových dveří umožňuje vyrábět dveře výšky až 2,8 m, nebo konstrukce větších rozměrů než jsou možnosti velikosti konstrukcí u jiných materiálů. Hliníkové vchodové dveře v naší nabídce se liší stavební hloubkou a tedy izolačními vlastnostmi, dveře z profilu Alluminio 78 EI pak mají certifikované požární vlastnosti. Povrchová úprava profilů hliníkových vchodových dveří umožňuje využít široké škály barevné palety RAL, ale i nanesení barevných dekorových fólií využívaných u plastových oken.

Alluminio 78N

Alluminio 78N

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE ALLUMINIO 78 N

Nejvyšší izolační třídou hliníkových vchodových dveří v naší nabídce jsou vchodové dveře z profilu ALUMINIO 78 N. Samotná konstrukce rámu a křídla v nejzateplenější verzi s vnitřním výplněním z aerogelu dosahuje na vchodové dveře vynikajícího koeficientu prostupu tepla Uf=1,5 W/m2K. Konstrukce rámu a křídla je zalícovaná a je možné ji vyrobit v sendvičovém provedení.

Alluminio 68

Alluminio 68

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE ALLUMINIO 68 N

Tříkomorový profil hliníkových vchodových dveří dosahuje při vyplnění vnitřních komor aerogelem velmi dobrých izolačních vlastností - koeficient prostupu tepla samotného profilu dosahuje až Uf 1,5 W/m2K. Konstrukce rámu a křídla je zalícovaná a je možné ji vyrobit v sendvičovém provedení. Stavební hloubka profilu je 68 mm a je kompatibilní s okenním profilovým systémem Alluminio 68 a 68 HI.

Alluminio 50

Alluminio 50

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE ALLUMINIO 50

Systém hliníkových vnitřních příček, prosklených stěn, event. s dveřmi Alluminio 50 je moderním designovým prvkem interiérových prostor. Profil je pouze interiérový, bez přerušení tepelného mostu. O to snazší a méně nákladné je řešení vnitřních příček a předělení pomocí tenkých hliníkových okenních a dveřních profilů, přitom velmi pevné konstrukce.

Alluminio 78 EI

Alluminio 78 EI

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE ALLUMINIO 78 EI

Hliníkový tříkomorový systém pro vnitřní a venkovní protipožární konstrukce, nabízí možnost konstruovat protipožární příčky třídy EI 15, EI 30, EI 45 a EI60. Konstrukce hliníkového profilu svou stavební hloubkou umožňuje kompatibilní spojení s profily oken typu Alluminio 78N a 78N HI z naší nabídky.