Dřevohliníková okna a dveře - odolnost věku kovů, přitom krása přirody

Dřevohliníková okna a dveře tvoří esteticky nejvyšší třídu moderních oken a dveří . Spojují v sobě přednosti dřevěných i hliníkových oken a dveří. Zvenku hliníkové opláštění chrání okna a dveře před povětrnostními vlivy. Zevnitř ušlechtilé dřevo nabízí interiéru obydlí svůj dotek přírody. Navštivte naši pobočku a přesvědčte se o kvalitách našich dřevohliníkových oken a dveří.

S - LINE

S - LINE

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

Možnost výběru materiálů u venkovních a vnitřních parapetů tvoří rozsáhlou nabídku. U vnitřních parapetů je k dispozici parapet plastový, dřevotřískový, nebo parapet z masivního dřeva. U venkovních nabízíme parapet zinkovaný, hliníkový, měděný nebo titanzinkový. Součástí všech nabízených parapetůjsou veškeré potřebné spojky, bočnice a montážní doplňky.

SD 120

SD 120

DŘEVOHLINÍKOVÉ DVEŘE

Bezpečný a pohodlně funkční vstup do obydlí je základním kamenem kvalitního bydlení. Tříbodová střelka dveřního zámku je u našich dveří standardní výbavou a odstraňuje dříve časté nedolehnutí dveřního křídla do rámu při nezamčené poloze dveří

CENÍK

CENÍK

CENÍK DŘEVOHLINÍKOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

Otevřenost a informovanost zákazníka před uzavřením smlouvy na nová okna a dveře je zásadní a vede k oboustranné spokojenosti. Pro rychlý přehled vám uvádíme příkladový ceník některých typů dřevohliníkových oken, nebo dveří.