DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE - kouzlo přírodního bydlení

Dřevo je ušlechtilý materiál a dřevěná okna a dveře z něj vyrobená jsou esteticky vysokou třídou současných oken a dveří. Vysoké užitné vlastnosti eurooken je možné zachovat i po století. Výrobu našich oken a dveří opíráme o kvalitní povrchovou úpravu v klimatizované lakovně, jež je základem dlouhé životnosti nových dřevěných oken a dveří.

Softlline 92

Softlline 92

Dřevěná okna - Eurookna

Krásu a ušlechtilost našich dřevěných oken a dveří tvoří jejich kvalitní výroba. Dřevěná okna - eurookna různé stavební hloubky 68, 78 a 92 mm. Větší stavební hloubka profilu umožňuje zasklít typy skel s lepšími izolačními vlastnostmi.

Historik

Historik

Špaletová okna kastlová

Půvob historických staveb osazených špaletovými okny je zřejmý, a to nejen úřadu pro ochranu památek. Štíhlé linie původních oken osazených jednoduchými skly je obtížné se současnými požadavky na komfrot bydlení napodobit. Nabízíme vám špaletová okna a dveře vlastní konstrukce, která tyto náročné požadavky splňují.

SD 120

SD 120

Dřevěné vchodové dveře

Bezpečný a pohodlně funkční vstup do obydlí je základním kamenem kvalitního bydlení. Tříbodová střelka dveřního zámku je u našich dveří standardní výbavou a odstraňuje dříve časté nedolehnutí dveřního křídla do rámu při nezamčené poloze dveří.

PSK DVEŘE

PSK DVEŘE

Posuvné dveře PSK dřevěné

Posuvná okna a posuvné dveře nabízíme ve všech námi zpracovávaných profilových systémech plastových oken a dveří. Systém posuvu okenního, nebo dveřního křídla umožňuje v systému PSK odsunout okenní, nebo dveřní křídlo do šířky až 2 metry a váhy až 200 kg.

HS PORTAL

HS PORTAL

Posuvné dveře HS Portal dřevěné

Velké prosklené plochy v domě s možností odsunutí dřevěného posuvného dveřního křídla až do váhy 400 kg, které lehce odsunute jednou rukou, přitom s nízkým prahem s výbornými izolačními vlastnostmi.

Ceník

Ceník

CENÍK DŘEVĚNÝCH OKEN A DVEŘÍ

Otevřenost a informovanost zákazníka před uzavřením smlouvy na nová okna a dveře je zásadní a vede k oboustranné spokojenosti. Pro rychlý přehled vám uvádíme příkladový ceník některých typů oken, nebo dveří.