Eurookna Softline 78

SOFTLINE 78

SOFTLINE 78

Dřevěná okna a dveře Softline 78 mají velmi dobrý poměr ceny a izolačních vlastností. Dosahují parametrů nízkoenergetických vlastností staveb a jsou nejběžněji používaným dřevěným oknem. Dva stupně těsnění brání tepelným ztrátám, dodatkové těsnění na okapnici brání námrazám a zatečení vody za hliníkovou okapnici. Povrchová úprava v klimatizované lakovně je základem dlouhé živostnosti našich dřevěných oken.

  • stavební hloubka rámu 78 mm
  • 2 stupně těsnění a dotykové těsnění na okapnici
  • prostup tepla celým oknem až Uw=0,87 W/m2K

Profil

Dřevěný vícevrstvý hranol zamezuje běžné změně tvaru dřeviny. U různých dřevin platí negativní poměr hustoty dřeviny a izolačních vlastností. V praxi to znamená čím hustší dřeviny, čím hustší např. hustota let, tím jsou horší izolační vlastnosti profilu. Naopak nízká hustota let u dřeviny snižuje její odolnost povětrnostním vlivům. Negativní vliv hustoty dřeviny na izolační vlastnosti není zásadní a dobře informovaný uživatel raději zvolí stálost dřevěného profilu okna. V naší nabídce doporučujeme jako standardní dřevinu severskou borovici. Dřeviny - borovice, smrk, meranti, dub, modřín a další typy dřevin na poptání.

Zasklení

U profilu 68 mm zasklení skladebné hloubky 6 až 44 mm, např. Ug=0,6 W/m2K

Velký výběr bezpečnostních, ornamentní, zvukových a izolační typů skel je u nás samozřejmostí.

Kování

Nejvyšší třída kování MACO Multimatic s pojitkou proti chybné manipulaci a samoregulovatelnými čepy. Regulovatelnost závěsů ve 3 směrech. Ve standardním provedení s čepem proti odpáčení křídla.

Na přání bezpečnostní stupně kování WK1, WK2, WK3