Posuvné dveře PSK - prostorné bydlení

PSK posuvné dveře

PSK posuvné dveře

Posuvná okna a dveře ze systému PSK jsou běžně používaným řešením u velkých prosklených ploch v rodinných domech i bytových stavbách. Dřevěné posuvné dveře jsou komfortním prvkem bydlení, kdy posuvné křídlo nezasahuje do obytného prostoru. Systém výklopně posuvného kování systému MACO SKB umožňuje lehce odsunout i vyklopit okno nebo dveře do šířky posuvného okenního, nebo dveřního křídla až 2 m a váhy až 200 kg. Vyklopení křídla umožní optimální výměnu vzduchu v místnosti. Tři různé stavební hloubky profilu, výběr dřevin, barevných povrchů a různých druhů zasklení dává na výběr každému, kdo využije možnosti posuvných dveří.

Profil

Dřevěný vícevrstvý hranol zamezuje běžné změně tvaru dřeviny. Posuvné dveře dřevěné nabízíme ve třech stavebních hloubkách profilu - 68,78,92 mm.

Dřeviny - borovice, smrk, meranti, dub, modřín a další typy dřevin na poptání.

Zasklení

U profilu 92 mm zasklení skladebné hloubky 24 až 52 mm, např . U g=0,5 W/m2K
U profilu 78 mm zasklení skladebné hloubky 6 až 44 mm, např . U g=0,6 W/m2K
U profilu 68 mm zasklení skladebné hloubky 6 až 36 mm, např . U g=0,7 W/m2K

Velký výběr bezpečnostních, ornamentní, zvukových a izolační typů skel jeu nás samozřejmostí.

Kování

Nejvyšší třída kování MACO ve verzích:

  • SKB - S paralelní posuvné dveře (rozpětí křídla až 2 m a maximální váha křídla až 200 kg
  • SKB - SE Half manual jsou paralelní posuvné dveře s automatickým nakloněním plochy (šířka křídla až 1,6 m a váha křídla až 160 kg)
  • SKB - S automat jsou paralelní posuvné dveře s automatickým otevíráním a uzavíráním SKB- Z (šířka křídla až 2 m a váha křídla až 200 kg)