Dřevěná okna - Eurookna

Dřevo je ušlechtilý materiál a dřevěná okna a dveře z něj vyrobená jsou esteticky vysokou třídou současných oken a dveří. Vysoké užitné vlastnosti eurooken je možné zachovat i po století. Výrobu našich oken a dveří opíráme o kvalitní povrchovou úpravu v klimatizované lakovně, jež je základem dlouhé životnosti nových dřevěných oken a dveří.Krásu a ušlechtilost našich dřevěných oken a dveří tvoří jejich kvalitní výroba. Dřevěná okna - eurookna různé stavební hloubky 68, 78 a 92 mm. Větší stavební hloubka profilu umožňuje zasklít typy skel s lepšími izolačními vlastnostmi.

Softlline 92

Softlline 92

DŘEVĚNÁ OKNA - Softline 92

Dřevěná okna a dveře Softline 92 jsou vyspělým výrobkem s největší stavební hloubkou profilu v naší nabídce dřevěných oken. Izolační vlastnosti okenního a dveřního profilu splní náročné požadavky pasivních staveb. Tři stupně těsnění brání nejen tepelným ztrátám, ale i námrazám v místě kontaktu křídla, rámu a hliníkové okapnice.

Softline 78

Softline 78

DŘEVĚNÁ OKNA - Softline 78

Dřevěná okna a dveře Softline 78 mají velmi dobrý poměr ceny a izolačních vlastností. Dosahují parametrů pasivních vlastností staveb a jsou nejběžněji používaným profilem dřevěného okna. Dva stupně těsnění brání tepelným ztrátám, dodatkové těsnění na okapnici brání námrazám a zatečení vody za hliníkovou okapnici.

Softline 68

Softline 68

DŘEVĚNÁ OKNA - Softline 68

Dřevěná okna a dveře Softline 68 jsou kvalitním výrobkem, přitom s nízkými pořizovacími náklady. Dosahují parametrů nízkoenergetických vlastností staveb a jsou nejběžněji používaným dřevěným oknem. Dva stupně těsnění brání tepelným ztrátám, dodatkové těsnění na okapnici brání námrazám a zatečení vody za hliníkovou okapnici.