Eurookna Softline 92

SOFTLINE 92

SOFTLINE 92

Dřevěná okna mají půvab přírody a jsou ozdobou stavby i interiéru budovy. Dřevěná okna a dveře Softline 92 jsou vyspělým výrobkem s největší stavební hloubkou v naší nabídce dřevěných oken. Izolační vlastnosti okenního a dveřního profilu splní náročné požadavky pasivních staveb. Tři stupně těsnění brání nejen tepelným ztrátám, ale i námrazám v místě kontaktu křídla, rámu a hliníkové okapnice. Povrchová úprava v klimatizované lakovně je základem dlouhé živostnosti dřevěných oken.

  • stavební hloubka rámu 92 mm
  • 3 stupně těsnění
  • prostup tepla celým oknem až Uw=0,77 W/m2K

Profil

Dřevěný vícevrstvý hranol zamezuje běžné změně tvaru dřeviny. U různých dřevin platí negativní poměr hustoty dřeviny a izolačních vlastností. V praxi to znamená čím hustší dřeviny, čím hustší např. hustota let, tím jsou horší izolační vlastnosti profilu. Naopak nízká hustota let u dřeviny snižuje její odolnost povětrnostním vlivům. Negativní vliv hustoty dřeviny na izolační vlastnosti není zásadní a dobře informovaný uživatel raději zvolí stálost dřevěného profilu okna. V naší nabídce doporučujeme jako standardní dřevinu severskou borovici. Dřeviny - borovice, smrk, meranti, dub, modřín a další typy dřevin na poptání.

Zasklení

U profilu 68 mm zasklení skladebné hloubky 24 až 52 mm, např. Ug=0,5 W/m2K

Velký výběr bezpečnostních, ornamentní, zvukových a izolační typů skel je u nás samozřejmostí.

Kování

Nejvyšší třída kování MACO Multimatic s pojitkou proti chybné manipulaci a samoregulovatelnými čepy. Regulovatelnost závěsů ve 3 směrech. Ve standardním provedení s čepem proti odpáčení křídla.

Na přání bezpečnostní stupně kování WK1, WK2, WK3