Špaletová okna - Kastlová

Půvab historických staveb osazených špaletovými okny je oproti něcitlivě provedených rekonstrukcím staveb viditelný na první pohled. Štíhlé linie původních oken osazených jednoduchými skly je obtížné se současnými požadavky na komfrot bydlení splnit. Nabízíme vám špaletová - kastlová okna a dveře vlastní konstrukce, která tyto náročné požadavky splňují. Výroba dřevěných špaletových oken je náročná na kvalitu ručních řemeslných prácí, a tu vám nabízíme ve více profilových možnostech, přičemž špaletová okna typu REPLIKA jsou přesnou replikou původních oken s event. přidáním např . izolačního dvojskla a těsnění, špaletová okna typu Historik pak jsou obohacena o možnost instalace celoobvodového kování. Vašemu projektu se u nás věnují odborníci na problematiku výroby špaletových oken. Služby poskytujeme včetně projektu a podání žádosti o souhlasné stanovisko příslušného orgánu správy, včetně projednání detailů rekonstrukce na národním památkovém úřadu.

REPLIKA

REPLIKA

ŠPALETOVÁ OKNA - REPLIKA, výroba špaletových oken

Dřevěná špaletová okna REPLIKA jsou vrcholem kvalitní ruční řemeslné práce. Výrobní možnosti naší firmy opíráme o velkokapacitní výrobu s klimatizovanou lakovnou, která je základem kvalitní povrchové úpravy a tím dlouhé životnosti nových špaletových oken. Pro své klienty poskytujeme služby na klíč, tedy včetně zhotovení projektu a projednání žádosti na ...

Historik

Historik

ŠPALETOVÁ OKNA - HISTORIK

Program výroby špaletových oken typu HISTORIK nabízí použití různých tvarů rámů a křídel s rozdílnou hloubkou, podle specifických potřeb a podmínek konkrétního projektu. Přičemž citlivost k původnímu i budoucímu vzhledu budov je nanajvýš vhodná a u nás tento přístup podporujeme.

Ceník

Ceník

Ceník špaletových oken a dveří

Otevřenost a informovanost zákazníka před uzavřením smlouvy na nová okna a dveře je zásadní a vede k oboustranné spokojenosti. Pro rychlý přehled vám uvádíme příkladový ceník některých typů oken, nebo dveří.