Posuvné dveře a stěny HS portal - prosvětlený život

HS PORTAL

HS PORTAL

Systém posuvných dveří HS PORTAL nabízí konstrukci velkých prosklených ploch. Mnohasetkilové křídlo lze odsunout doslova jedním prstem. Posuvný systém HS PORTAL tak nabízí exkluzivní pocit prostoru a a prosvětlení interiéru místnosti. Systém lze skládat až do 6ti křídel a dosáhnout tak otevření plochy i přes deset metrů. Nízký bezbariérový práh s přerušeným tepelným mostem s velmi dobrými izolačními vlastnostmi doplňuje komfort posuvných dveří HS PORTAL. U velkých a těžkých konstrukcí musí zákazník počítat s nutností použití těžké techniky (jeřáb apod.) při zabudování do stavby.

Profil

Dřevěný vícevrstvý hranol zamezuje běžné změně tvaru dřeviny. Posuvné dveře dřevěné HS PORTAL nabízíme ve třech stavebních hloubkách profilu - 68,78,92 mm.

Dřeviny - borovice, smrk, meranti, dub, modřín a další typy dřevin na poptání.

Zasklení

U profilu 92 mm zasklení skladebné hloubky 24 až 52 mm, např . U g=0,5 W/m2K
U profilu 78 mm zasklení skladebné hloubky 6 až 44 mm, např . U g=0,6 W/m2K
U profilu 68 mm zasklení skladebné hloubky 6 až 36 mm, např . U g=0,7 W/m2K

Kování

Nejvyšší třída kování GU se snadno ovladatelným a lehkým ovládáním posuvného dveřního křídla. Inovovaný izolační bezbariérový práh zn. Thermostep s Přerušeným tepelným mostem. Systémová ovládací klika GU s možností instalace jednostranné, či oboustranné kliky doplněné bezpečnostní stavební vložkou ve dveřním křídle.