PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE - universální materiál slouží luxusnímu bydlení

Revoluční novinka minulého století, plastová okna a dveře, ve století současném dosahuje nových vrcholů. Konstrukce, izolační vlastnosti a možnosti výroby přináší dříve nedosažitelné vlastnosti nových oken a dveří. V našem programu výroby plastových oken a dveří nabízíme jednoduché i náročné typy profilů plastových oken a dveří s širokou nabídkou různých barevných povrchů, druhů zasklení, nebo tvarů nových oken i dveří.

Plastová okna

Smart SP 7000

Plastová okna

nabídka čtyř profilů plastových oken firmy Smart okna a.s. zahrnuje plastové profily oken různých vlastností. Zvolte si plastový okenní profil podle vašich potřeb a my vám zpracujeme cenovou nabídku na okna a dveře na míru, včetně všech požadovaných služeb.

Plastové vchodové dveře

Smart SP 120

Plastové vchodové dveře

Bezpečný a pohodlně funkční vstup do obydlí je základním kamenem kvalitního bydlení. Tříbodová střelka dveřního zámku je u našich dveří standardní výbavou a odstraňuje dříve časté nedolehnutí dveřního křídla do rámu při nezamčené poloze dveří.

Posuvné dveře PSK plastové

PSK DVEŘE

Posuvné dveře PSK plastové

Posuvná okna a posuvné dveře nabízíme ve všech námi zpracovávaných profilových systémech plastových okena dveří. Systém posuvu okenního, nebo dveřního křídla umožňuje v systému PSK odsunout okenní, nebo dveřní křídlo do šířky až 2 metry a váhy až 200 kg.

Posuvné dveře HS Portal plastové

HS PORTAL

Posuvné dveře HS Portal plastové

Velké prosklené plochy v domě s možností odsunutí posuvného dveřního křídla až do váhy 400 kg, které lehce odsunute jednou rukou, přitom s nízkým prahem s výbornými izolačními vlastnostmi.

CENÍK PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

CENÍK

CENÍK PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

Otevřenost a informovanost zákazníka před uzavřením smlouvy na nová okna a dveře je zásadní a vede k oboustranné spokojenosti. Pro rychlý přehled vám uvádíme příkladový ceník některých typů plastových oken, nebo dveří.